Уряд розподілив 6,6 млрд грн між регіонами на підвищення зарплат освітянам і соцпрацівникам – Свириденко

Уряд розподілив 6,6 млрд грн між регіонами на підвищення зарплат освітянам і соцпрацівникам – Свириденко
Фото: https://t.me/svyrydenkoy/2792

Кабінет Міністрів України розподілив 6,6 мільярда гривень між регіонами для виплати підвищених заробітних плат освітянам та соціальним працівникам.

Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.

За її словами, фінансові кошти було розподілено між 24 обласними бюджетами. При цьому кожна область отримала індивідуально розраховану суму – фінальний розмір дотації залежав від реальних потреб регіону на підвищення виплат та можливостей місцевих бюджетів самостійно покривати ці витрати.

“Чим менше власних доходів має регіон, тим більшу частку витрат компенсує держава. Для бюджетів територіальних громад та областей, де наразі тривають або можливі бойові дії, державний бюджет покриває 80% від усіх необхідних видатків на підвищення заробітних плат”, – пояснила Свириденко.

Водночас для місцевих бюджетів, які демонструють недостатню фінансову спроможність, цей показник державної підтримки становить від 50% до 80%.

Як писав "Ми-Україна" раніше, уряд виділив понад 459 млн грн на на закупівлю сучасного обладнання для профільних старших шкіл.

Головне