"Укрнафта" постачатиме пальне найбільшій агрокомпанії України

"Укрнафта"підписала Меморандум про співпрацю з Kernel, яка є однією з ключових аграрних компаній України.

Про це повідомив директор компанії Сергій Корецький у Facebook.

"Ми підписали Меморандум про співпрацю з Kernel, однією з ключових аграрних компаній України. Разом з нашим новим партнером погодили обсяги постачання в рамках річних угод і зафіксували формульне ціноутворення на основі міжнародних котирувань", - йдеться у дописі.

Також документом передбачено розвиток спотових закупівель пального. Тобто, якщо попит Kernel перевищуватиме обсяги довгострокових домовленостей, «Укрнафта» готова на взаємовигідних умовах збільшити постачання світлих нафтопродуктів.

"Сільське господарство й переробна промисловість – найбільші українські експортери, чия безперебійна робота є важливою для макроекономічної стабільності України. Крім того, забезпечення надійних довгострокових поставок пального для аграрної галузі – це наш внесок у продовольчу безпеку держави й світу", – додав Корецький.

На сайті "Укрнафти" підсумували, що сільське господарство та переробна промисловість - найбільші українські експортери. Їх безперебійна робота є важливою для макроекономічної стабільності України. Крім того, забезпечення надійних довгострокових поставок пального для аграрної галузі - це внесок "Укрнафти"  у продовольчу безпеку держави та світу.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у 2023 році будуть збережені соціальні виплати для внутрішньо переміщених осіб. Розроблена Мінреінтеграції та схвалена Урядом Стратегія державної політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року передбачає забезпечення ВПО грошовою допомогою від держави.

Головне