“Укренерго”: Дефіцит потужності зберігається, однак є надія на покращення на вихідних 

“Укренерго”: Дефіцит потужності зберігається, однак є надія на покращення на вихідних 

В Україні продовжує зберігатися істотний дефіцит потужності в енергосистемі. Станом на 13 січня він такий самий, як спостерігався напередодні. Особливе навантаження на систему відбувається у вранішні та вечірні пікові години споживання, інформує “Укренерго”. 

“Наразі для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей доведені ліміти споживання, які діють з 02:00 до 24:00. Перевищення лімітів призводить до ризиків створення аварійних ситуацій в енергосистемі. Тому для їх попередження застосовуються аварійні відключення”, - йдеться у повідомленні. 

Воднчоас в “Укренерго” очікують певного покращення з енергозабезпеченням українських областей прийдешніми вихідними - 14 та 15 січня. Завтра-післязавтра синоптики прогнозують потепління, яке, своєю чергою, призведе до скорочення споживання. 

Відключення електроенергії в Україні 13 січня 2023 року 

  • У Києві та області у п’ятницю, 13 січня, діють оновлені графіки стабілізаційних відключень. Дізнатись про них більше можна за цим посиланням
  • На Донеччині й надалі відбуваються екстрені відключення світла, жодні попередньо складені графіки поки не актуальні. 
  • Така сама ситуація з відключеннями нині спостерігається й на Дніпропетровщині. 13 січня в області діють екстрені вимкнення. Попередні графіки не діють. 
  • На Одещині та Львівщині діють погодинні графіки вимкнень електроенергії.

Як писав "Ми-Україна" раніше, в Yasno українців попередили, що чекати на різке послаблення обмежень електрики разом з потеплінням не варто.

Головне