Українка Харлан вийшла у півфінал Олімпіади-2024 з фехтування на шаблях

На Олімпійських іграх 2024 року українська фехтувальниця Ольга Харлан пробилася до півфіналу змагань. Її співвітчизниці зазнали невдачі: Олена Кравацька поступилася японській спортсменці Місакі на стадії 1/16 фіналу, а Аліна Комащук також завершила свій виступ на турнірі шаблісток.

Вона перемогла угорку Анну Мартон з рахунком 15:7. Півфінали відбудуться сьогодні ввечері.

На Олімпійських іграх 2024 року українська шаблістка Ольга Харлан впевнено стартувала, здолавши японську суперницю Фукушіму з рахунком 15:9. Цей успіх відкрив їй шлях до 1/8 фіналу, де вона змагатиметься о 15:05 за київським часом.

Менш вдало склалися виступи інших українських фехтувальниць. Аліна Комащук не зуміла подолати бар'єр першого поєдинку і завершила свій шлях в індивідуальному турнірі. Олена Кравацька поступилася в напруженому бою японці Емурі Місакі, посіяній під другим номером, з мінімальною різницею в один укол на стадії 1/16 фіналу.

Нагадаємо, титулована українська фехтувальниця Ольга Харлан продовжила переможну ходу на Олімпійських Іграх-2024, у матчі 1/8 фіналу вона здолала принципову суперницю – Анну Башту.

Як писали "Ми-Україна" раніше, український екіпаж у складі Станіслава Ковальова та Ігоря Хмари успішно подолав втішні заїзди у змаганнях з академічного веслування на Паризькій Олімпіаді. Спортсмени вибороли право виступити у півфіналі у класі легкої парної двійки.