Україна подала оновлену заявку на членство в ОЕСР

Україна подала оновлену заявку на членство в ОЕСР
Фото: скриншот з відео

Президент Володимир Зеленський провів офіційну зустріч з генеральним секретарем ОЕСР Матіасом Корманом, під час якої сторони говорили про повноправне членство в Організації економічного співробітництва та розвитку.

Про це глава держави повідомив у своєму Telegram-каналі.

Під час зустрічі до ОЕСР було офіційно передано оновлену заявку України на членство. Українська сторона розраховує отримати статус країни-кандидата вже восени цього року. Вже наступним етапом має стати дорожня карта до членства.

“Вважаю, що сьогодні ми можемо зробити дуже важливий крок для майбутнього. Ми сподіваємося на майбутнє членство в ОЕСР. Так, і наш уряд працює над цим”, – зазначив Зеленський.

Корман своєю чергою висловив солідарність з українським народом і запевнив у подальшій підтримці реформ.

“Ми прагнемо, щоб Україна досягла справедливого, безпечного й тривалого миру. Це пріоритет номер один. Але, крім цього, для мене справжня честь – підтримувати ваш уряд у його зусиллях щодо реформ і модернізації, а також ваші зусилля”, – заявив він.

Одним з питань зустрічі став прогрес України на шляху до європейської інтеграції та впровадженню реформ, необхідних для швидкого просування до членства в ЄС. Співрозмовники також обговорили реалізацію фінансового пакету підтримки від Євросоюзу, посилення санкцій проти росії та контакти з партнерами.

Зеленський висловив вдячність Корману за підтримку нашого народу на шляху реформ та досягнення миру.

Як писав “Ми-Україна” раніше, у вечірньому зверненні 23 червня Зеленський розповів про нові поставки ППО, роботу спецпризначенців СБУ “Альфа” на фронті та підготовку Гданської конференції з відновлення України.

Головне