У вересні в Києві проведуть книжковий фестиваль Kyiv Book Fest

У вересні в Києві проведуть книжковий фестиваль Kyiv Book Fest

Книжковий фестиваль Kyiv Book Fest проведуть у Києві з 8 до 10 вересня. Про це повідомляють організатори фестивалю.

Kyiv Book Fest відбудеться у двох паралельних форматах. Першим є книжкова виставка-продаж на площі понад 2000 м². Другим – галузевий форум.

Станом на 18 липня на фестивалі візьмуть участь 16 видавництв. Серед них – "А-ба-ба-га-ла-ма-га", "Видавництво Cтарого Лева", "Віват", ArtHuss, "КСД".

Фестиваль відбудеться ТЦ Gorodok Gallery в Оболонському районі. На локації фестивалю розміщуватиметься пʼять конференц-залів. Вони розраховані на проведення подій для 50–300 учасників. Також літня тераса на 400 та дві open-space локації для презентацій на 400–500 людей.

Відвідування цієї частини фестивалю буде платним. Військовослужбовці і діти до 12 років (у супроводі батьків) матимуть можливість вільного входу.

Попередньо в програмі планують вісім блоків:

  • ВІЙНА. Тут нададуть інформацію щодо нової воєнної літератури, психології війни, військове лідерство й медицину.
  • ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ І ГЛОБАЛЬНІ ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ. Поговорять про геополітичну ситуацію й місце України у світі, стратегію українського прориву, досвід та історії успіху азійських країн, освіту, бізнес. Також розглянуть тему Ізраїлю як приклад відродження держави й мови.
  • ВІЗУАЛЬНІ ПРАКТИКИ. Фахівці поділяться практичними знаннями у сфері графічного дизайну, ілюстрації, анімації, фотографії й коміксів.
  • ПРОФЕСІЙНІ ПОДІЇ. У блоці передбачили зустрічі з видавцями, дистрибʼюторами, фахівцями бібліотечного напрямку, представників державних інституцій.
  • МИСТЕЦЬКІ ПОДІЇ. Зустрічі з особистостями галузі, автограф-сесії, живі концерти на терасі, кіноперегляди на екрані просто неба.
  • НОВИНКИ КНИЖКОВОЇ СФЕРИ. Тут усі події повʼязані з новинками художньої літератури. Спілкування з авторами, розбір цікавих видавничих кейсів.
  • ЦИФРОВА КНИЖКА. Розкажуть про ринок електронних й аудіокнижок, його творців та учасників, боротьбу з піратством, тренди і новинки.

Обіцяють також дитячу програму.

"Це буде перша за всю історію книговидавничої галузі незалежної України подія, у якій будуть максимально враховані інтереси видавців – тих атлантів, що 30 років стоїчно тримають на своїх плечах книжкову екосистему України", – повідомляють організатори.

Організатори приймають побажання до можливого збільшення й різноманіття блоків. Їх можна пропонувати на пошту [email protected] з позначкою "Програма".

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про зменшення терміну ув’язнення засудженій особі за читання книжок. За кожну прочитану книжку пропонують зменшувати строк на три доби.

Головне