У Туреччині через обвалення будинків у зв’язку з землетрусом затримано майже 1000 осіб

У Туреччині через обвалення будинків у зв’язку з землетрусом затримано майже 1000 осіб

997 осіб затримали у Туреччині у зв’язку з їх ймовірною причетністю до обвалення будівель в країні внаслідок кількох землетрусів. Як інформує місцеве інформагентство Anadolu, під арешт взяли 247 людей. 

“Щодо 322 підозрюваних призначено судовий контроль. Крім того, видано ордер на арешт 198 підозрюваних та затримання 102 осіб”, - йдеться у повідомленні видання. 

Затриманих осіб підозрюють у недобросовісному будівництві. Їх перевіряють на порушення будівельних стандартів, які мали б забезпечувати будинки стійкістю до підземних поштовхів.

Нагадаємо, рівно місяць тому - 6 лютого, Туреччину сколихнули два потужних землетруси магнітудою у понад сім балів. Ці підземні поштовхи призвели до обвалення житлових будівель і жертв у країні, а також у сусідній Сирії.

Пізніше в провінції Хатай у Туреччині сталися нові землетруси. Епіцентром першого землетрусу магнітудою 6,4 бала був район Дефне. У провінції є руйнування. Очевидці події кажуть про руйнування у тих районах, які вже нещодавно постраждали від землетрусу.

Наприкінці лютого у турецькій провінції Малатья стався новий землетрус магнітудою 5,6. За останніми даними, внаслідок землетрусу тоді обвалилося 25 будинків.

Загалом внаслідок землетрусів у Туреччині загинуло понад 45 тис. людей.

Як писав "Ми-Україна" раніше, учений із Нідерландів Френк Хугербітс, який спрогнозував руйнівні підземні поштовхи в Туреччині та Сирії, заявив, що “мегаземлетрус” станеться і у росії. Він каже, що дуже сильна сейсмічна подія може сколихнути західну частину Тихого океану вже у перший тиждень березня. Він прогнозує поштовхи магнітудою 8,5 і вище.

Головне