У столиці затримали п'ятьох осіб, які до смерті забили чоловіка під час конфлікту

У столиці затримали п'ятьох осіб, які до смерті забили чоловіка під час конфлікту
Фото: Нацполіція

Столичні правоохоронці затримали п’ятьох чоловіків віком від 18 до 34 років, яких підозрюють у жорстокому вбивстві 58-річного киянина, якого вони побили, прив'язавши до дерева.

Про це повідомила поліція Києва.

Тіло загиблого без ознак життя виявили на березі річки на вулиці 6-та Лінія Садова.

У ході розслідування поліцейські встановили, що трагедії передував конфлікт між потерпілим та одним із відвідувачів кав’ярні, біля якої відпочивала компанія чоловіків. Суперечка швидко переросла у бійку.

За даними слідства, нападники почали бити чоловіка руками, ногами та дерев’яною палицею. Після цього вони силоміць відтягнули його за будівлю закладу, прив’язали мотузкою до дерева та продовжили завдавати ударів.

Згодом потерпілому вдалося звільнитися та дістатися до берегової лінії річки. Однак нападники наздогнали його, повалили на землю та знову жорстоко побили. Отримані травми виявилися смертельними - чоловік загинув на місці.

Правоохоронці встановили причетність до злочину п’ятьох чоловіків віком від 18 до 34 років. Один із підозрюваних після скоєного переховувався в Одеській області, проте його, як і решту фігурантів, затримали в рамках кримінального провадження.

Також слідство з’ясувало, що зловмисники намагалися приховати сліди злочину, знищивши карти пам’яті з камер відеоспостереження, встановлених на території кав’ярні.

Як писав "Ми-Україна" раніше, 23 червня сталася масштабна ДТП за участі туристичного автобуса з дітьми у салоні, який з’їхав у кювет та перекинувся.

Головне