Сотні "мисливців" приєдналися до дводенного полювання на Лохнеського чудовиська цими вихідними - 26 та 27 серпня. Організатори назвали це наймасштабнішим пошуком невловимого "Нессі" за більш ніж 50 років, пише Reuters.
Ця найбільша за п'ять десятиліть акція привабила велику кількість шукачів з різних країн світу. Її організатори - центр Лох-Несс та дослідницька група Loch Ness Exploration - заявили, що цього разу для пошуку таємничої тварини використовуватиме геодезичне обладнання, яке раніше не випробувалося на озері, включаючи теплові дрони.
"Мисливці" на Нессі проводили пошуки як з берега, так і з човнів.
"Ми щось почули. Ми почули чотири характерні "булькання. Ми всі трохи розхвилювалися і побігли, щоб переконатися, що диктофон включений і підключений до мережі", - розповів керівник пошуків Алан МакКенна.
На додачу до безпосередніх учасників, ще близько 300 добровольців підписалися на те, щоб відстежувати пряму трансляцію з камер, спрямованих на озеро.
Втім попри застосування нової техніки та велику кількість учасників акція до жодних сенсаційних результатів не призвела.
Як відомо, перша письмова згадка про чудернацьку істоту відноситься до ірландського ченця Святого Колумби, який, як кажуть, вигнав "водяного звіра" у глибини річки Несс у VI столітті. Найвідомішим "доказом" існування в Лох-Нессі чудовиська стала світлина 1934 року, на якій зображена голова на довгій шиї, що виходить з води. Втім через 60 років з'ясувалося, що це була містифікація, в якій використовувалася модель морського чудовиська, прикріплена до іграшкового підводного човна.
Як писав "Ми-Україна" раніше, Японське агентство аерокосмічних досліджень (JAXA) вчергове відклало запуск модуля на Місяць. На заваді вже третій спробі запустити ракету-носій H2A з першим японським посадковим модулем для дослідження супутника Землі стала несприятлива погода.