У Севастополі щонайменше шестеро постраждалих від удару, - росЗМІ

У Севастополі щонайменше шестеро постраждалих від удару, - росЗМІ

У тимчасово окупованому Севастополі в Криму є щонайменше шестеро постраждалих внаслідок ракетного удару у п'ятницю, 22 вересня.

Про це повідомили російські ЗМІ. Як зазначається, у Севастополі перекрили центральні вулиці.

При цьому окупаційна "влада" заявила, що російські сили ППЛ начебто збили всі крилаті ракети над Кримом. На півострові вже скасували ракетну небезпеку.

Крім того, росЗМІ пишуть, що був приліт по військовій частині окупантів у Бахчисараї.

Нагадаємо, у поки що окупованому росією Севастополі після “прильоту” по штабу Чорноморського флоту рф увімкнувся сигнал ракетної небезпеки. На місці влучання працюють екстрені служби. Уламки після ракетного удару по штабу Чорноморського флоту розкидані на сотні метрів, до місця НС їде велика кількість швидких.

Напередодні по штабу Чорноморського флоту рф у п’ятницю, 22 вересня, було завдано ракетного удару. Про це заявила так звана окупаційна влада поки що захопленого українського півострова.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, у тимчасово окупованому Севастополі в Криму у п’ятницю, 22 вересня, знову лунають вибухи. Над бухтою здіймається дим. За повідомленнями місцевих жителів, у Севастополі чули вибухи. Російські окупанти увімкнули димову завісу у Севастопольській бухті. Прохід для суден там закрили.

При цьому окупаційна “влада” півострова повідомляє про “розмінування” у Феодосії. Крім того, рух Кримським мостом теж перекрили. Місцеві також пишуть, що у районі селища Чорноморське зафіксували запуск ракет. Ймовірно, це ППО.

Головне