У Росії підвищать призовний вік до 30 років уже навесні

У Росії підвищать призовний вік до 30 років уже навесні

У Російській Федерації збираються підвищити призовний вік до весняного призову. Відтоді на строкову службу зможуть призивати громадян віком до 30 років. Раніше верхня планка призовного віку становила 27 років, тобто її підвищать на 3 роки.

Про це повідомив голова комітету Державної думи РФ з оборони Андрій Картаполов в інтерв'ю "Парламентскій газеті". Як зазначається, до початку весняного призову кожен військовий комісаріат повинен буде розібратися, скільки людей у них потрапляють під нові вимоги. Після вони повинні привести ці дані у відповідність до військового завдання.

"Умовно кажучи, у віданні військкомату перебуває сто осіб віком від 21 року до 30 років, які не проходили військову службу і не мали на те достатніх підстав. А завдання – 200 осіб. Відповідно, половину з них складуть люди віком 18 років, як і було раніше, половину – люди від 21 року до 30 років", - сказав Картаполов.

За його словами, підвищення призовного віку в Росії триватиме від 1 до 3 років, а сам процес відбуватиметься поетапно. Реалізувати його почнуть уже цієї весни. 

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, аналітики Інституту вивчення війни вважають, що у Росії наразі величезний дефіцит боєприпасів, що може перешкодити наступальним операціям окупантів у 2023 році.

Головне