У Литві обговорюють закриття кордонів із рф

У Литві обговорюють закриття кордонів із рф

Міністр внутрішніх справ Литви Агне Білотайте заявила, що профільні відомства країни обговорюють подальші сценарії погроз на кордоні й можливості перекриття кордону не тільки з Білоруссю, але і з росією. Про це повідомляє Delfi.

"Сьогодні у нас була нарада з головою VSAT (державною Службою прикордонної охорони Литви, - ред.) та всією командою. Ми обговорили не лише закриття кордону з Білоруссю, але й інші можливості, тобто закриття кордонів із рф", - сказала Білотайте.

За її словами, поки незрозуміло, чи буде кордон із Калінінградською областю росії закритий автоматично у разі повного закриття кордону з Білоруссю, про можливість чого говорилося раніше.

"Реальних загроз зараз немає, але ми бачимо, можливість певних ризиків, провокацій. Коли є такі сусіди – білоруський режим, російський режим, загрози є, ми маємо з ними якось жити. Ми – частина НАТО і багато інвестуємо у нашу оборону, наше суспільство має відчувати, що буде кому надати допомогу", – додала міністр.

Нагадаємо, за кілька тижнів наступу Сили оборони взяли в полон понад 200 російських військових. Кожен п’ятий окупант здався в полон добровільно.

Як писав “Ми-Україна” раніше, у росії заявили про “обмеження повноважень” Інтерполу на своїй території.

Головне