У Лимані посадовиця "Укрпошти" збирала персональні дані українців та передавала окупантам

У Лимані посадовиця

Служба безпеки України викрила у звільненому Лимані на Донеччині поплічницю окупантів, яка збирала персональні дані українців та передавала їх росіянам. Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

Співпрацювати з ворогом погодилася колишня посадовиця одного з відділень "Укрпошти". Окупаційна влада після захоплення Лиману призначила жінку головою "відділу прийому громадян управління праці та соціального захисту населення днр".

"Перебуваючи на "посаді" колаборантка збирала персональні дані громадян, які передавала російським окупантам. Примушувала пенсіонерів та пільговиків переводити соцвиплати під "російську юрисдикцію", - йдеться у повідомленні.

Коли українські захисники деокупували Лиман, колаборантка намагалася переховуватись від правосуддя. Більше того, вона навіть повернулась на попереднє місце роботи в "Укрпошту". Однак співробітники СБУ встановили факти колабораційної діяльності жінки і затримали її.

Колаборантці вже повідомили про підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

СБУ затримала колаборантку в Лимані
СБУ затримала колаборантку в Лимані

Як повідомляли "Ми-Україна", заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський розповів, що росія почала евакуацію колаборантів з Херсонської області. Це може бути свідченням того, що окупанти готуються тікати з окупованих територій.

Головне