Двоповерхове модульне містечко для переселенців відкрили у Львові

Двоповерхове модульне містечко для переселенців відкрили у Львові

Двоповерхове модульне містечко для переселенців відкрили у Львові. Зараз там мешкають понад 700 людей. Як облаштувалися ті, хто тікають від війни, розповіла наша кореспондентка.

Велика сім’я Артема зі Слов’янська у новому модельному містечку зайняла аж дві кімнати. У нього з дружиною шестеро дітей. За майже рік проживання це вже восьме тимчасове житло. Вони, напевно, будуть там жити доки не закінчиться війна.

"Дітям можна піти покупатися у душ, в ігровій пограти. Їдальня є", - розповів чоловік.

Діти граються босі, адже там дуже тепло. На одному поверсі все – кімнати кухня і душ з туалетом.

Двоповерхові модульні будиночки починають обживати нові мешканці. Зимове містечко – подарунок від поляків. Львів витратив гроші на підведення мереж, комунікацій та утримання.

"Місто забезпечує людей харчуванням, люди проживають тут безкоштовно. Зі своєї сторони ми надаємо їм психологічну підтримку, у нас є соціальні працівники, юридичний супровід. У нас є два укриття поруч у двох хвилинах ходьби", - розповів координатор модульних містечок у Львові Володимир Головатий.

Літні містечка, звідки переїхала більшість, поки зносити не планують.

"Вони будуть законсервовані і ми будемо тримати їх як резерв. Там і зимою можна жити, але такого комфорту немає", - зауважив мер Львову Андрій Садовий.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, дві російські ракети перетнули повітряний простір Молдови та Румунії.

Головне