Столичні правоохоронці викрили схему привласнення понад 3 мільйонів гривень бюджетних коштів під час закупівлі продуктів харчування для дитячих садків Деснянського району Києва.
Про це повідомила пресслужба ГУНП у місті Києві.
Слідство встановило, що організатором схеми був 40-річний підприємець. Для реалізації оборудки він залучив директорку товариства з обмеженою відповідальністю, через яке здійснювалися поставки продукції.

За даними правоохоронців, підприємець домовився з керівницею районного управління освіти про забезпечення перемоги цієї компанії у тендерах на постачання м’яса та курячих яєць до дитячих садків. До схеми також були залучені ще двоє посадовців управління освіти.

В результаті проведення трьох тендерних процедур переможцем стала заздалегідь визначена компанія. Відповідальна за організацію закупівель посадовиця забезпечила проведення тендерів та укладання договорів із постачальником за завищеними цінами.

Згідно з висновками експертиз, реалізація цієї схеми дозволила її учасникам незаконно заволодіти понад 3 млн грнь бюджетних коштів.
Наразі слідчі поліції Києва повідомили про підозру п’ятьом фігурантам провадження за частиною 5 статті 191 ККУ - заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене організованою групою в особливо великих розмірах. Фігурантам загрожує до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна та забороною обіймати певні посади.
Як писав "Ми-Україна" раніше, на Київщині п'ятеро осіб привласнили 2 млн грн на ремонті ветеранського центру.