У ДТП загинув колишній нардеп Володимир Стретович

У ДТП загинув колишній нардеп Володимир Стретович


Колишній народний депутат України Володимир Стретович загинув у автокатастрофі. Про це повідомив екс-нардеп, громадський діяч Олександр Доній на своїй сторінці у Facebook.

Аварія за участю колишнього парламентаря сталася у четвер, 6 квітня.

"Прикра звістка - в автоаварії кілька годин тому загинув Володимир Стретович, в минулому - народний депутат кількох скликань", - зазначив Доній.

При цьому він висловив співчуття рідним Стретовича через його загибель.

"Спочивайте з миром, пане Володимире. Світла пам'ять", - додав Доній.

Також підтвердив смерть Володимира Стретовича і колишній нардеп Михайло Поживанов.

"Прикра новина - вчора в аварії загинув мій друг, товариш, побратим Володимир Стретович. Разом перемогали та відпрацювали чотири скликання (2, 4, 5, 6) народними депутатами України. Работа над Конституцією (1995-1996), Володя працював над розділом по організації судової влади та охорони Конституції, я по місцевому самоврядуванню. Помаранчева революція (2004), ми разом.

В червні 2007 першими добровільно склали мандати, що дозволило провести перевибори до  ВРУ. Останні кілька років спільно працювали членами правління Асоціації народних депутатів України", - зазначив Поживанов.

Наразі ніяких подробиць про ДТП, у якій загинув Володимир Стретович, немає.

Довідка: Володимир Стретович народився у у 1958 році в селі Забране, Малинського району Житомирської області. Мав освіту техніка-топографа та правознавця. Був кандидатом юридичних наук. Чотири рази обирався народним депутатом. Вперше до Ради потрапив у 1994 році як безпартійний. Наступне обрання нардепом було у 2002 році від партії Наша Україна, а потім ще у 2006 та 2007 роках.

Крім політичної кар'єри займався написання наукових праць. Зокрема, писав про проблеми регулювання трудових і майнових відносин в сільському господарстві, державне будівництво та політологію.

Володимир Стретович був доцентом факультету юридичних наук Національного університету "Києво-Могилянська академія" та почесним президентом Світового Конгресу українських юристів.

Головне