Ціни на продукти в Маріуполі удвічі перевищують московські: Андрющенко про ситуацію в окупованому місті 

Ціни на продукти в Маріуполі удвічі перевищують московські: Андрющенко про ситуацію в окупованому місті 

Гроші в окупованому Маріуполі заробити можна, пенсії російські окупанти також виплачують. Питання у тому, на що їх вистачить, зважаючи на те, що ціни на продукти в тимчасово захопленому ворогом місті учетверо перевищують середні по Україні. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Продукти купити можна. По цінах на продукти, варто зазначити, що - це десь в чотири рази вище за ціни сьогодні в будь-якому українському супермаркеті. Якщо порівнювати з російськими цінами, вона вдвічі вища приблизно, ніж в Москві", — зазначив він. 

За словами Андрющенка, люди  Маріуполі в середньому заробляють близько 30 тис. рублів на місяць (близько 16 тис. грн). Здебільшого працюють вони на будівництві або на розбиранні завалів. 

Радник міського голови Маріуполя додав, що пенсії окупаційна влада населенню хоч і виплачує, але існує ціла низка труднощів з її оформленням та отриманням. 

“Пенсію отримують не всі, тому що складно її оформити. Другий квест - дуже важко її отримати. Її дають у поштових відділеннях, у них люди займають черги з 5 ранку, одразу як закінчується комендантська година. Відділення відкриваються о 9-ій, а черга стоїть з 5-ї, отримати гроші це великий квест”, - розповів він. 

Андрющенко додав, що тієї пенсії, яку окупанти платять людям, вистачає лише на “мінімальне життя”. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, на тлі тотального провалу з підготовкою до опалювального сезону у Маріуполі російські загарбники почали активно здавати в оренду оселі містян, які перебувають в евакуації. 

Головне