Танкер, який йшов з рф до Китаю, тимчасово паралізував рух Суецьким каналом: що відомо

Танкер, який йшов з рф до Китаю, тимчасово паралізував рух Суецьким каналом: що відомо

Рух Суецьким каналом у неділю, 4 червня, знову був на кілька годин заблокований. Причиною цього послужив нафтовий танкер Seavigour, який рухався з росії до Китаю - у нього відмовив двигун.

Як пише ABC News, судно під прапором Мальти зламалось на позначці 12 км каналу.

Адмірал Оссама Рабей, голова Управління Суецького каналу, зазначив, що танкер зламався на односмуговій частині водного шляху, порушивши рух восьми інших суден, які йшли услід за ним.

Повноцінно відновити рух каналом вдалось за кілька годин. Судноплавство нормалізувалося після того, як три буксири відтягли нафтовий танкер до двосмугової ділянки шляху.

Рабей додав, що нині екіпаж Seavigour здійснює ремонт двигуна, жодних інших подробиць не навів.

Дані MarineTraffic свідчать, що судно було збудовано у 2016 році. Його довжина становить 274 метри, ширина - 48,63 метра.

Як відомо, єгипетський Суецький канал є одним із найважливіших у світі водних шляхів, що з’єднує Північну Америку, Європу та Середземне море з Близьким Сходом та Азією. Він є ключовим транспортним каналом для безлічі товарів, включаючи нафту та природний газ. Його ширина складає всього 205 м.

Як писав "Ми-Україна" раніше, 25 травня роботу Суецького каналу на декілька годин заблокував великий суховантаж Xin Hai Tong 23. Він сів на мілину через "аварійну несправність".

23 березня 2021 року один з найбільших контейнеровозів у світі – Ever Given – з 18 000 контейнерів на борту сів на мілину в Суецькому каналі. Визволити його з пастки вдалось лише за шість днів – 29 березня.

Головне