Символ стійкості українського народу: бразильський футбольний клуб став "Маріуполем"

Символ стійкості українського народу: бразильський футбольний клуб став

Бразильський футбольний клуб "Бател" вирішив взяти кольори та назву української футбольної команди "Маріуполь". Інформація про це з'явилася в офіційному акаунті клубу в Instagram.

У "Бателі" вирішили, що будуть зватися "Маріуполь", поки український клуб з такою назвою не повернеться у звільнене місто.

"Вони дбатимуть про Маріуполь доти, доки команда не зможе повернутися на батьківщину. Бател прийме назву та колір клубу Маріуполь. І подбає про команду, поки та не зможе повернутись додому. Маріуполь - символ стійкості українського народу та нації. Давайте збережемо традиції та пристрасть до футболу. Пора подбати про цю команду, поважати ці кольори та зберегти їхню історію. У країні футболу", - йдеться у заяві клубу.

Цікаво, що футбольний клуб "Бател" базується у місті Гуарапуава, де 75% населення має українське походження. 

На таке рішення бразильських футболістів відреагували у Маріупольській міській раді. Там наголосили, що після перемоги у війні українські та бразильські футболісти неодмінно зустрінуться в українському Маріуполі.

"Віримо, що завдяки такій підтримці голос Маріуполя будуть ще більше чути у всьому світі. Разом переможемо та зустрінемося на футбольному матчі в українському Маріуполі!" - йдеться у повідомленні.

Як повідомляли "Ми-Україна", Національна збірна України з футболу проведе товариський матч з командою Німеччини. Українські та німецькі футболісти зустрінуться 12 червня у Бремені. Ця гра буде 1000-ю в історії збірної Німеччини.

Головне