Світовий банк планує виділити на підтримку українського бізнесу пів мільярда доларів

Світовий банк планує виділити на підтримку українського бізнесу пів мільярда доларів

Міністерство економіки України та Світовий банк разом працюють над залученням 500 мільйонів доларів на фінансування проєктів підтримки українського бізнесу у 2024 році. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки. 

Про таку суму домовились представники Мінекономіки України та Світового банку. Також сторони обговорили шляхи збільшення експортного потенціалу України, а також можливості залучення фінансування Світового банку до реалізації програми пільгового кредитування "єОселя"

"Хочу подякувати Світовому банку за підтримку України під час війни. На цей рік вони планують погодити фінансування програм підтримки українського бізнесу на 500 млн доларів. І це дуже актуально для нас, адже зараз уряд працює над об’єднанням всіх відповідних програм під єдиним брендом Made In Ukraine для збільшення їхньої ефективності", - наголосила міністерка економіки Юлія Свириденко.

Нагадаємо, Велика Британія спільно з Латвією очолить “коаліцію безпілотників”. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії.

Відомо, що Україна отримає від союзників дрони на суму 250 млн доларів.

Як писали "Ми-Україна" раніше, США стверджують, що ситуація навколо Авдіївки на Донеччині залишається критичною. У Білому домі наголосили, що місто може перейти під контроль росії. Про це повідомив координатор Ради національної безпеки США Джон Кірбі.

Головне