Свириденко розповіла про результати енергетичного селектору

Свириденко розповіла про результати енергетичного селектору
Фото: Юлія Свириденко/Telegram

Уряд провів енергетичний селектор щодо координації дій для відновлення енергосистеми України після масованих ударів російських військ по критичній інфраструктурі.

Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.

Вона наголосила, що рф здійснила чергову комбіновану повітряну атаку в ніч на 24 січня. Ворог застосував не тільки ударні дрони, а і балістичні ракети для атак по енергосистемі.

Під ударами опинилися Київ і Київська область, а також Сумська, Чернігівська та Харківська області. Зокрема після ударів по Харківщині, були поранені понад 30 людей. А в столиці внаслідок обстрілів окупантів загинула одна жінка, ще двоє зазнали поранення.

Свириденко наголосила, що наразі рятувальники ДСНС, енергетики та комунальники здійснюють ліквідацію наслідків ворожих атак. За її словами, в уряді також проводять роботу, щоб пришвидшити відновлення електро і теплопостачання в домівки населення.

"Оперативно відновлюємо пошкоджену генерацію, максимально можливо наростили імпорт, вводимо нові альтернативні потужності", - додала політикиня.

Окрему увагу урядовці приділяють підтримці маломобільних людей - для цього задіяні всі відповідні міністерства та служби, а місцева влада має діяти так само активно. Також пріорітетною ціллю є будинки, де теплопостачання відсутнє протягом тривалого часу.

Нагадаємо, лише в Києві після нічної атаки рф без тепла знов перебуває близько 6 000 будинків.

Як писав "Ми-Україна" раніше, 24 січня зафіксовано знеструмлення споживачів у низці регіонів України, також в кількох областях введені в дію аварійні відключення електроенергії.

Головне