Через похолодання зросло споживання електроенергії в Україні, — "Укренерго" 

Через похолодання зросло споживання електроенергії в Україні, —

Дефіцит потужності в українській енергомережі зберігається, найбільшим він є у вечірні пікові години. Споживання електроенергії в Україні в середу, 8 лютого, збільшилось в обсягах завдяки зниженню температури. 

Про це повідомляє пресслужба “Укренерго”. 

Водночас трохи зросла сьогодні і генерація. Цьому посприяли введення в роботу після ремонту блоку на одній з електростанцій в центральному регіоні країні та збільшення виробництва з відновлюваних джерел енергії. В компанії повідомили, що один блок на іншій електростанції було виведено на ремонт. Україна продовжує імпортували електроенергію. 

Традиційних відключень світла упродовж поточної доби не буде на Запоріжчині та Донеччині. У вказаних областях сьогодні за планом проведення вимірювання фактичного споживання. До переліку мала б також увійти й Миколаївщина, але російські окупанти цьому завадили.

“Через пошкодження водогону внаслідок обстрілів росіян виміри у Миколаївській області наразі проводитись не будуть, оскільки пошкоджена критична інфраструктура є значним споживачем, що вплине на показники вимірів. При цьому обмеження споживання в області наразі не застосовуватимуться”, - йдеться в повідомленні. 

Решта областей отримали ліміти споживання електроенергії. На Одещині тривають аварійні відключення.  В Одесі та Одеському районі світло споживачам дають тричі на добу по дві години.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Японія передала Україні 259 генераторів та комплектуючих для потреб енергетичного сектору. Надходження було з грудня 2022-го по лютий 2023 року.

Надана японською стороною допомога була розподілена між підприємствами вугільної, газовидобувної, газотранспортної галузей, електроенергетичного сектору, а також підприємствами теплокомуненерго різних регіонів України.

Головне