Ситуація в енергосистемі України 22 червня: де є знеструмлення

Ситуація в енергосистемі України 22 червня: де є знеструмлення
Фото: Укренерго

Частина споживачів у шести регіонах України 22 червнязалишається без електропостачання через російські обстріли енергетичної інфраструктури.

Про це повідомили в Міненерго.

За даними міністерства, мова йде про Запорізьку, Миколаївську, Сумську, Харківську та Чернігівську області, які тимчасово залишаються без електроенергії.

Найбільш складною ситуація залишається в Донецькій та Херсонській областях, де через значні пошкодження енергетичної інфраструктури без електропостачання перебуває найбільша кількість абонентів.

Енергетики продовжують цілодобово працювати над ліквідацією наслідків атак та відновленням пошкоджених мереж. У відомстві запевняють, що фахівці докладають максимум зусиль для якнайшвидшого повернення світла всім споживачам.

На Сумщині під час проведення аварійно-відновлювальних робіт після атаки російських безпілотників двоє працівників енергетичної галузі отримали поранення внаслідок повторного удару. Постраждалих госпіталізували, їм надають необхідну медичну допомогу.

За інформацією Міненерго, на 22 червня запровадження обмежень електроспоживання не передбачається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україною пройде холодний атмосферний фронт: прогноз погоди на 23 червня

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Києві у двох районах через аварію сталося знеструмлення, яке обіцяють ліквідувати до 16-ї години.

Головне