Шукали 30 років: правоохоронці в Італії затримали ватажка мафії "Коза ностра"

Шукали 30 років: правоохоронці в Італії затримали ватажка мафії

В Італії затримали найбільш розшукуваного боса мафіозного клану "Коза Ностра" Маттео Мессіна Денаро, який переховувався від правосуддя з 1993 року. Про це повідомив очільник італійського оборонного відомства Гвідо Кросетто.

"Маттео Мессіна Денаро заарештовано! Вітаємо поліцію, судову систему, тисячі людей, які щодня працюють, щоб захистити справедливість", - написав він. 

Злочинця зловили у Палермо. За даними La Republica, мафіозний бос перебував там у приватній клініці - "проходив терапію”. 

Чим відомий Маттео Мессіна Денаро

Денаро, відомого на прізвисько “Дияболік”, заочно засудили до довічного ув'язнення за участь у вбивствах антимафіозних прокурорів Джованні Фальконе і Паоло Борселліно в 1992 році та причетності до терактів у Флоренції, Римі та Мілані. 

За однією з версій, Денаро став"босом босів" після того, як у 2014 році пішов з життя ватажка мафіозного клану “Коза ностра” Сальваторе "Тото" Ріїна. За іншою версією, найвищу посаду він міг отримати у 2006 році. Тоді за ґрати потрапив де-факто “бос босів” усієї сицилійської мафії Бернардо Провенцано. 

У рейтингу найтоповіших злочинців світу, за версією Forbes , Денаро посів 6-ту сходинку.

Головне