Шмигаль зустрівся у Ватикані з Папою Римським і запросив його в Україну

Шмигаль зустрівся у Ватикані з Папою Римським і запросив його в Україну

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся у Ватикані з Папою Римським Франциском. Про це голова українського уряду повідомив у себе в Telegram.

"У Ватикані зустрівся з Його Святістю, Папою Франциском. Розповів, як українці щодня вимушені боротися за свої життя у війні, яку розв’язала росія.

Ми цінуємо зусилля Святого Престолу, спрямовані на завершення війни, і вважаємо, що найкращий шлях до миру — це формула Президента України Володимира Зеленського. Сподіваємось, Ватикан долучиться до її реалізації, зокрема до процесу повернення полонених і депортованих, відновлення справедливості та фіксації закінчення війни", - зазначив Шмигаль.

Також він повідомив, що передав потифіку знімки звірств росіян у Бучі та інших українських міста.

"Передав Папі Франциску фотоальбом про злочини росії в Бучі, Бородянці й інших містах України. Цей альбом наочно демонструє ненависть і жорстокість агресора, які він приніс на українські землі.

Подякував Його Святості за гуманітарну допомогу, а також за лікування у ватиканському госпіталі українських дітей, які постраждали від російської агресії", - йдеться у повідомленні.

За словами Шмигаля, він запросив Папу Франциска приїхати з візитом в Україну. 

"Будемо раді вітати Понтифіка в ці нелегкі часи. Розраховуємо, що Святий Престол використає свій вплив, аби повернути мир на всі наші землі", - наголосив український прем'єр.

Як повідомляли "Ми-Україна", Папа Римський Франциск під час візиту до Угорщини говоритиме про війну росії проти України.

Головне