Серед людей, які оновили свої дані, 1,1 млн є придатними до мобілізації, - Міноборони

Серед людей, які оновили свої дані, 1,1 млн є придатними до мобілізації, - Міноборони

Серед українців, які оновили свої дані після 18 травня, 1,1 млн військовозобов’язаних є придатними до призову. Про це повідомив речник Міністерства оборони України старший лейтенант Дмитро Лазуткін.

"Це важлива інформація, тому що багато заброньованих, багато тих, хто має право на відстрочку. Тобто мільйон і сто тисяч можуть бути мобілізованими і, відповідно, стати до лав Сил оборони", – зазначив Лазуткін.

Він додав, що додаток Резерв+ є популярним серед військовозобов’язаних, призовників та резервістів, і вже близько 2,3 млн українців оновили свої дані.

"Зрозуміло, що не найближчими днями вони не зможуть допомогти тим військовослужбовцям, які боронять нашу країну, але в перспективі це дуже важливо, бо йдеться про поліпшення військового обліку. Країна має знати, на кого розраховувати під час захисту", - додав речник Міноборони.

Нагадаємо, російські окупаційні війська у вівторок, 25 червня, обстріляли Нікополь і Марганецьку громаду, є пошкодження. Про це повідомляє очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

Як писали "Ми-Україна" раніше, у ніч проти 25 червня безпілотники атакували Бєлгород, а також інші населені пункти області, зафіксували влучання в багатоповерхові будинки, місцева влада звинувачує в атаці Україну. Про це повідомив губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков.

Головне