Саміт Україна-ЄС: Кулеба розповів, що буде обговорюватися

Саміт Україна-ЄС: Кулеба розповів, що буде обговорюватися

На саміті Україна-ЄС однією з тем стануть попередні переговори щодо вступу країни до європейської спільноти. Захід пройде в Києві в п'ятницю, 3 лютого.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв'ю чеському виданню Denіk. Він підкреслив, що Україна у цей історичний період готова до змін та роботи, аби пришвидшити євроінтеграцію.

"3 лютого відбудеться черговий саміт Україна-ЄС, однією з ключових тем якого стануть попередні переговори щодо членства нашої країни в Європейському союзі. ... Сьогодні Україна робить усе, щоб у короткий термін стати членом ЄС. У нас є всі необхідні передумови та потенціал, а також політична воля для якнайшвидшого виконання всіх рекомендацій Єврокомісії", - заявив Кулеба.

За його словами, членство України в ЄС залежить від спільного політичного рішення всіх країн об’єднаної Європи та від тих переваг, які країна може запропонувати європейській спільноті.

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, Україна анонсувала голосування в ООН за створення спецтрибуналу для Росії щодо її злочинів.

Головне