Рожкова розповіла, як коронавірус сприяв посиленню банківської системи в Україні

Рожкова розповіла, як коронавірус сприяв посиленню банківської системи в Україні

Пандемія коронавірусу і період локдауну сприяли посиленню можливостей українських банків. Про це в інтерв'ю "Ми-Україна" розповіла заступниця голови Національного банку України Катерина Рожкова.

"Нам дуже допомогло… На жаль ковід, про нього говорити не хочеться, але от в період локдауну, коли все було зачинено, аби запобігти паніці і якось допомогти людям, у нас була дуже широка кампанія разом з банками, яка пропагувала дистанційні сервіси. І от в той період локдауну банки дуже сильно покращили і посилили свої можливості. А ми зі свого боку проводили, ми навіть мали окремі ролики і показували, навчали людей, особливо людей похилого віку, як користуватися цими сервісами. І тому все це в купі сьогодні дало нам таку можливість", - зазначила Рожкова.

Нагадаємо, раніше Катерина Рожкова розповіла, що кібершахрайство в Україні в більшості йде з росії. Наразі дві третини компаній, що здійснюють шахрайські операції, є російськими.

“З початку повномасштабного вторгнення змінився патерн кібершахрайства. Майже дві третини компаній, які здійснюють шахрайські операції, належать країні-агресору. Як ми боремося. Перше – універсального рецепту не існує, тому що кібершахрайство це також є продукт розвитку технологій, це маємо визнати. Але боротися з технологіями можна також технологіями”, – зазначила Рожкова.

Як повідомляли "Ми-Україна", перша заступниця голови НБУ Катерина Рожкова розповіла, що наразі українці мають декілька можливостей інвестування своїх заощаджень – від депозитів до держоблігацій. Однак криптовалюта є ризикованим інструментом.

Головне