Росіяни люблять дати: що готує Кремль до річниці початку вторгнення - прогноз Данілова 

Росіяни люблять дати: що готує Кремль до річниці початку вторгнення - прогноз Данілова 

“Скрєпні” росіяни не зможуть оминути увагою річницю початку повномасштабного  вторгнення рф в Україну. Наступні місяці для України будуть важкими, оскільки російському диктатору Путіну необідно показати своєму народові “хоч якісь успіхи” армії за рік, розповів секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов. 

"24 лютого буде один із періодів, коли їм би хотілося відзвітувати перед своїм суспільством про досягнення будь-яких успіхів", - зазначив він в ефірі національного телемарафону. 

За словами Данілова, росії, скорше за все доведеться, йти ва-банк. 

“Два-три місяці для нас будуть складними та вирішальними. Мається на увазі, що рф має йти вже ва-банк. Вона не може тягнути без кінця війну, там непроста ситуація і накопичуються проблеми. Тому вони на сьогодні готуються до певних подій", - пояснив секретар РНБО.

Водночас в Інституті вивчення війни вважають, що враховуючи дефіцит боєприпасів росія не зможе підтримувати наступ у 2023 році. Щоденна інтенсивність артилерійського вогню росіян нині  зменшилася на 75%. Це є мінімальним показником з початку війни.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Данілов неодноразово висловлював упевніть у тому, що рф  розвалиться зсередини, цей процес вже запущений. 

Головне