Росія може готувати новий масований обстріл: яким він буде

Росія може готувати новий масований обстріл: яким він буде

Російські окупанти можуть готувати новий масований обстріл України, який знову буде змішаного типу. Таким чином атакувати територію України будуть як іранські дрони, так і ракети.

Про це повідомила керівниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк. За її словами, ймовірно, що така атака наразі готується, оскільки періодичність підготовки військ окупантів саме така: десь 10-12-14 днів вони потребують, щоб переспорядитися після масованої атаки, яку вони виконують по території України.

"Оскільки вони наразі з цією практикою, так скажемо, потоваришували, і їм вона до вподоби – цілком імовірно, що вони готують саме повторення однієї з таких атак. І, можливо, вона буде мішаного типу, коли використовуються і ракети повітряного базування, і ракети морського базування, і дрони-камікадзе", - підкреслила Гуменюк.

Також вона вважає, що іншою причиною використання Росією такого типу обстрілу може бути запас ракет, який уже переходить межу недоторканного запасу.

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, у Херсонській ОВА заявили про те, що територія області була обстріляна російськими військами 90 разів за одну добу. Внаслідок цього є жертви.

Головне