Росія готується до довготривалої війни, - ГУР

Росія готується до довготривалої війни, - ГУР

Російська влада активно веде підготовку до продовження широкомасштабної довготривалої війни. За даними Головного управління розвідки Міноборони, про це свідчать одразу декілька факторів. 

Кремль здійснив низку заходів з реорганізації економіки та військово-промислового комплексу країни. Це дає змогу зробити висновок про підготовку Москвою до переведення держави на на воєнний стан.

"Вони спрямовані на посилення потенціалу зс рф та створення умов для проведення операцій, які були сплановані на самому початку війни, але невдало реалізовані російськими окупаційними військами, - йдеться у повідомленні ГУР. 

У відомстві вважають також, що про підготовку до тривалої війни свідчать і повторне призначення начальника генерального штабу рф Валерій Герасимова замість Сергія Суровікіна та спроби залучити всі можливі військові ресурси. 

Як писав “Ми-Україна” раніше, в Міноборони України заявили, що звільнення Сергія Суровікіна з посади командувача Об’єднаного угруповання військ в Україні є свідченням того, що між керівництвом регулярної армії рф та засновником ПВК “Вагнер” Євгеном Пригожиним є конфлікт.

Головне