Російських десантників перекинули з-під Херсона на Кремінну та Соледар, - британська розвідка

Російських десантників перекинули з-під Херсона на Кремінну та Соледар, - британська розвідка

Російських десантників, які відступили від Херсона в листопаді 2022 року, наразі перекинули на Донбас. Їх використовують у боях під Соледаром та в районі Кремінної.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії на сторінці в Twitter з посиланням на дані розвідки. За їхньою інформацією, запеклі бої останні дві доби продовжуються не лише в районі Соледара, а й на підступах до Кремінної на Луганщині. Наразі Росія також перекинула сили ВДВ на Донбас.

"З початку січня 2023 року Росія майже напевно виділила частини 76 гвардійської повітряно-десантної дивізії ВДВ для посилення лінії фронту в Кремінній після оцінки того, що цей сектор був значно вразливий", - повідомляє розвідка Британії.

У Міноборони Британії зазначають, що після виведення частини військ з Херсонської області Росія почала задіяти ВДВ за своїм прямим призначенням - як елітні сили швидкого реагування.

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, речник Національної гвардії України Руслан Музичук заявив, що Бахмут і Соледар наразі є епіцентром бойових дій.

Головне