Армія росії завдала удару по Центральному району Херсона 24 червня. Під удар потрапив об'єкт критичної інфраструктури, є постраждалі.
Про це повідомляє Херсонська міська військова адміністрація.
Для удару окупанти використали ударний БпЛА типу "Гербера". Внаслідок вибуху також пошкоджено розташовані поруч багатоповерхові житлові будинки та автомобілі.
За даними МВА, поранення отримали троє працівників підприємства: чоловіки 30, 46 і 48 років. Під час атаки вони перебували на робочих місцях. Усіх постраждалих госпіталізовано, їхній стан оцінюється як середньої тяжкості, їм надається медична допомога.
"росія вкотре демонструє, що її цілями є не військові об’єкти, а критична інфраструктура та мирні люди, які забезпечують життєдіяльність нашого міста", - наголосили у МВА.
Удар по Херсону - фото наслідків
.jpg)

.jpg)



Як писав "Ми-Україна" раніше, з ТОТ Херсонщини вдалося повернути на підконтрольну Україні територію ще сімох дітей: чотирьох дівчат та трьох хлопців віком від трьох до 17 років.