Цієї ночі рф задіяла щонайменше шість ракетоносіїв із залпом у 36 ракет, - Гуменюк

Цієї ночі рф задіяла щонайменше шість ракетоносіїв із залпом у 36 ракет, - Гуменюк

російська федерація вночі, 6 липня, задіяла щонайменше шість ракетоносіїв із залпом у 36 ракет.

Про це заявила начальниця об'єднаного координаційного прес-центру сил оборони Півдня Наталія Гуменюк.

"На вечір сконцентрувалися чотири ракетоносії, було очевидно, що ворог готується. Вночі ворог збільшив кількість ракетоносіїв - на даному етапі і протягом нічної атаки було задіяно щонайменше шість ракетоносіїв - три надводних і три підводних. Загальний залп ракет типу "Калібр" до 36 одиниць", - повідомила вона.

Гуменюк наголосила, що "Калібр", випущений з моря, може подолати 2500 кілометрів, а тому він покриває фактично всю територію України:
 
"З досвіду можемо зазначити, що такі наслідки можуть бути як від безпосереднього влучання, так і під час бойової роботи, коли над містом відбуваються збиття, і уламки також можуть нашкодити. Тому ми завжди наголошуємо, що навіть якщо ви дуже вірите в нашу ППО, необхідно переходити в укриття обов'язково, в якій би частині України ви не знаходились", - додала вона.

Нагадаємо, у Львові російська ракета влучила у житловий будинок, є загиблі та поранені. Як повідомили в ОВА, було займання, яке оперативно загасили. На місці працюють пожежники, медики, фахівці ДСНС. Рятувальники розбирають завали.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у судовій охороні пояснили, хто мав слідкувати за відсутністю небезпечних предметів у Ігоря Гуменюка.

Головне