рф готує нову пастку для українців на окупованих територіях, — Мінреінтеграції

рф готує нову пастку для українців на окупованих територіях, — Мінреінтеграції

Мінреінтеграції неодноразово закликало мешканців утримуватись від отримання паспорта рф. росія збирається прийняти законопроєкт, згідно з яким запроваджуються особливі вимоги для українців, котрі отримали російське громадянство.

Про це повідомила прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій у Telegram-каналі. Як зазначається, якщо мешканець окупованих територій отримав російський паспорт, то за певних обставин цей паспорт можуть скасувати. Зокрема, якщо особа вчиняє дії, які повʼязані з українським громадянством.

"Тобто, пастка полягає у тому, що людина на тимчасово окупованій території із російським паспортом постійно перебуватиме у підвішеному стані", - йдеться в повідомленні.

Мінреінтеграції закликало українців на тимчасово окупованих територіях не брати російські паспорти. Також не потрібно співпрацювати з ворогом та необхідно по можливості залишити ТОТ до моменту звільнення.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, мер Мелітополя Іван Федоров розповів, що військкомати росіян збирають дані громадян, які отримали паспорти росії. За його словами, по всіх підприємствах, які продовжили функціонування на тимчасово окупованій території, поставили за мету до 18 квітня зібрати дані для військкомату. При чому мова йде лише про тих мешканців у Мелітополі, які отримали російські паспорти.

Також президент росії Володимир Путін підписав новий указ. Згідно з ним, на тимчасово окупованих територіях до Росгвардії можуть забрати не лише за російським паспортом. Також він зняв обмеження по віку. Іван Федоров зазначив, що на окупованих територіях ворог посилює тиск на місцеве населення.

Головне