Результати "найнеочікуваніші": у рф заявили, що Путін на "виборах" отримав понад 87% підтримки

Результати

На росії оприлюднили результати екзит-полів виборів президента. Лідером голосування, як не дивно, є Володимир Путін. Його нібито підтримали 87,97% виборців.

У центральній виборчій комісії рф повідомили, що вже обробили 24,4% голосів.

Крім Путіна росіяни нібито голосували за Миколу Харитонова (3,8%), Владислава Даванкова (3,73%) та Леоніда Слуцького (2,96%).

Також у рф стверджують, що на тимчасово окупованих територіях України за російського диктатора проголосували від 88 до 95% виборців.

Президент України Володимир Зеленський вже відреагував на псевдовибори президента рф. Він назвав Путіна "діячем, який захворів на владу".

"Цими днями російський диктатор імітує чергові вибори. Усім у світі зрозуміло, що цей діяч, як було вже часто в історії, просто захворів на владу та робить усе, щоб правити довічно. Немає такого зла, яке він не скоїть, щоб подовжити особисту владу. І немає нікого у світі, хто був би застрахований від цього…

Усе, що Росія робить на окупованій території України, є злочином. За все, що зроблено російськими вбивцями в цій війні та заради путінської довічної влади, має бути справедлива відплата. Він боїться найбільше тільки одного - справедливості. Жодної легітимності у цієї імітації виборів немає та бути не може. Цей діяч має закінчити на лаві підсудних у Гаазі - саме це ми маємо забезпечити", - наголосив Володимир Зеленський. 

Як повідомляли "Ми-Україна", очільник ГУР МОУ Кирило Буданов заявив що не більше 30% населення на тимчасово окупованих територіях готові голосувати на так званих виборах президента рф.

Головне