Резніков заявив, що дуже задоволений результатами "Рамштайну"

Резніков заявив, що дуже задоволений результатами

Міністр оборони України Олексій Резніков задоволений результатами останнього засідання контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн". Про це він розповів в інтерв'ю українській службі "Голосу Америки".

За словами Резнікова, деяку допомогу Україні на "Рамштайні" оголосили непублічно.

"Ключові слова, які були сьогодні важливими, це єдність, своєчасність, негайність надання допомоги, створення спроможності ЗСУ, сектору безпеки і оборони, продовжувати контрнаступальні операції зі звільнення окупованих територій. Деякі пакети були озвучені за закритими дверима, це надихає, тому я дуже задоволений", - зазначив очільник Міноборони України.

Також він повідомив, що на останній зустрічі у форматі "Рамштайн" партнери України приділили особливу увагу посиленню нашої системи ППО. Йдеться не лише про ЗРК Patriot, а й про "короткі, середні і дальні можливості дії".

Як повідомляли "Ми-Україна", голова оборонного комітету Бундестагу Марі-Агнесс Штрак-Циммерман заявила, що Німеччина повинна дозволити іншим країнам передати Україні танки Leopard, які вони мають на своєму озброєння.

Головне