Резніков розповів, чи зможе Китай стати посередником у закінченні війни

Резніков розповів, чи зможе Китай стати посередником у закінченні війни

Голова Міністерства оборони Олексій Резніков заявив, що Україна готова прийняти Китай як посередника у мирній ініціативі щодо закінчення війни. Однак це буде лише в тому випадку, якщо Пекін зможе змусити росію вийти з усіх захоплених нею територій.

Про це Резніков повідомив в інтерв'ю The Straits Times.

"Дайте мені докази того, що росія готова жити в мирному співіснуванні з Україною. Першим сигналом має бути повне звільнення українських територій. Нехай вони продемонструють нам жест доброї волі і виведуть свої збройні сили з території України", - заявив він.

За словами міністра, лише після виведення російських військ Україна буде вважати, що цей посередник має вплив на росію.

"Якщо ні, вибачте, з якої (причини - ред.) ми будемо сидіти і витрачати час?" - зазначив очільник Міноборони.

Він переконаний, що Китай, ймовірно, має важелі впливу на росію. Однак його наміри залишаються неясними.

"Я вважаю, що Китай (став - ред.) старшим братом, а росія - молодшим братом. Старший брат може переконати молодшого брата припинити цю кровопролитну війну", - сказав він, додавши, що це більше надія, ніж віра.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, міністр оборони Південної Кореї Лі Чон Соп обвинуватив “деякі країни” у тому, що вони відверто закривають очі на протиправну діяльність Північної Кореї. Йдеться про КНР та рф, уточнив він в ході безпековому форумі “Діалог Шангрі-Ла”, який відбувся у Сінгапурі

Головне