Пригожин заявив, що "вагнерівці" передадуть свої позиції в Бахмуті бойовикам Кадирова

Пригожин заявив, що

ПВК "Вагнера" готова вийти з Бахмута і передати свої позиції бійцям глави Чечні Рамзана Кадирова. Відповідну заяву зробив засновник і керівник групи "Вагнера" Євген Пригожин.

Він нагадав, що напередодні Кадиров заявив про готовність замінити ПВК "Вагнера" у Бахмуті у разі відходу групи з міста. 

Також Пригожин висловив думку, що бойовики Кадирова мають всі можливості отримати все необхідне і всі необхідні ресурси для ведення бойових дій у Бахмуті.

За словами керівника ПВК "Вагнера", передачу позицій планують розпочати "негайно".

"Щоб о 00:00 10 травня, рівно в той момент, коли за нашими розрахунками ми повністю вичерпаємо свій бойовий потенціал, на наші місця встали наші бойові товариші і продовжили штурм населеного пункту Бахмут. У Бахмуті залишилося трохи більше двох квадратних кілометрів. Бахмут буде узятий, безсумнівно, силами "Ахмат", - заявив Євген Пригожин.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, російська ПВК “Вагнер” може піти з Бахмуту. Ватажок “вагнерівців” Євген Пригожин заявив, що це станеться за умови, якщо Міноборони рф не задовольнить їхню потребу у снарядах.

Після цього представник ГУР МО Андрій Черняк заявив, що анонсоване ватажком “групи Вагнера” Євгеном Пригожиним виведення найманців ПВК з Бахмуту - це спроба перекласти свій провал із захоплення міста на когось іншого. У розвідці вважаються, що заява Пригожина не призведе до виходу “вагнерівців” з населеного пункту.

Головне