Прикордонники викрили громадську організацію, яка переправляла чоловіків за кордон

Прикордонники викрили громадську організацію, яка переправляла чоловіків за кордон

Чергову схему незаконного переправлення чоловіків за кордон викрили прикордонники спільно з працівниками Національної поліції. Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.

За даними ДПСУ, жителі Тернопільщини та Івано-Франківщини під прикриттям громадської організації допомагали чоловікам виїхати за кордон. Схемою скористалися не менше 100 порушників, майже половина з них не повернулися в Україну.

"Прикордонники спільно з Нацполіцією викрили чергову схему незаконного переправлення чоловіків за кордон. Її організували мешканці Тернопільщини та Івано-Франківщини. Під час обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну та оргтехніку, банківські картки, печатки фонду, мобільні телефони та копії документів закордонних паспортів", - йдеться у повідомленні.

У цій справі вже оголошено три підозри. Нині спеціалісти вивчають усі вилучені під час обшуків докази.

Як повідомляли "Ми-Україна", правоохоронцям вдалось виявити та заблокувати низку нових схем ухилення від призову до лав ЗСУ та нелегального переправлення в треті країни чоловіків, придатних до служби. Їх ділки реалізовували в Закарпатській та Запорізькій областях.

Головне