Президент розповів про механізм реалізації української Формули миру

Президент розповів про механізм реалізації української Формули миру

Президент України Володимир Зеленський під час засідання Ради Безпеки Організації Об‘єднаних Націй розповів про механізм реалізації української Формули миру. 

"Я хочу, щоб для всіх у світі було чітко зрозуміло, що саме Україна пропонує, коли ми звертаємося до націй світу із закликом приєднуватись до спільної роботи над реалізацією Формули миру. Кожна держава може проявити своє лідерство в межах того чи іншого або кількох, або всіх пунктів Формули миру", – сказав він.

За словами Зеленського, згідно з пунктами Формули миру, формуються групи, в яких працюють радники лідерів держав із питань національної безпеки і дипломатичні представники. Глава Української держави зазначив, що в цих групах визначається перелік рішень та нормотворчих пропозицій, які мають бути імплементовані, щоб реалізувати відповідний пункт Формули миру.

Як писали "Ми-Україна" раніше, організацію Об’єднаних Націй потрібно реформувати. Відповідну заяву зробив президент України Володимир Зеленський під час виступу на Раді Безпеки ООН.

“Коло постійних членів Ради Безпеки має відображати сучасність. Африканський Союз має бути тут постійно. Азія заслуговує на ширше постійне представництво. Німеччина заслуговує на місце серед постійних членів Радбезу. Латинська Америка має бути тут представлена – постійно. І держави Тихого океану. Потрібне розширення участі і доступу до роботи Ради Безпеки та її допоміжних органів для всіх членів Генеральної Асамблеї, яких не визнано агресорами”, – наголосив президент Зеленський.

Головне