Президент ПАР зібрався в Україну: хоче представити свою мирну ініціативу

Президент ПАР зібрався в Україну: хоче представити свою мирну ініціативу

Президент Південно-Африканської Республіки Сиріл Рамафоса заявив про намір відвідати Україну. Про це повідомив речник Президента України Сергій Никифоров Українській правді.

За словами Никифорова, Рамафос під час розмови з главою української держави Володимиром Зеленським заявив про намір приїхати у Київ у складі місії від кількох країн Африки. Президент України, зі свого боку, привітав "мирну ініціативу" Рамафоси та заявив, що готовий прийняти високих гостей і вислухати їхні пропозиції.

Володимир Зеленский, за словами Никифорова, має намір ознайомити представників країн Африки з українською формулою миру. Також він запросить їх приєднатися до її реалізації.

Нагадаємо, Президент Південно-Африканської Республіки Сіріл Рамафоса заявив, що президент України Володимир Зеленський та російський президент Володимир Путін погодилися прийняти місію африканських лідерів. Вона стосується питання мирного врегулювання війни в Україні.

Як повідомляли "Ми-Україна", російському диктатору Володимиру Путіну порадили не їхати до ПАР через виданий МКС ордер на його арешт. Натомість президенту рф запропонували взяти участь у прийдешній зустрічі лідерів БРІКС з використанням відеозв’язку.

Головне