Працював у поліції окупантів: в Ізюмі колаборанту повідомили про державну зраду

Працював у поліції окупантів: в Ізюмі колаборанту повідомили про державну зраду

Державне бюро розслідувань заочно повідомило про підозру в державній зраді колишньому поліцейському, який працював у місті Ізюм на Харківщині. Під час окупації російськими загарбниками він активно з ними співпрацював. Його ім'я не розголошується.

Про йдеться в повідомленні пресслужби ДБР. Як зазначається, чоловік разом з окупантами проводив так звані "роз'яснювальні бесіди" з місцевими мешканцями, допомагав розшукувати активістів і табельну зброю у колишніх колег.

"Під час однієї з таких облав фігурант разом із російськими військовими вдерлися до будинку одного з місцевих правоохоронців, відібрали службовий автомобіль, цінності та особисті речі", - заявляють у ДБР.

Крім того, окупаційна адміністрація за такі "заслуги" забезпечили експоліцейському посаду "начальника відділу дільничних інспекторів" під владою росіян. Проте після звільнення Ізюму Збройними силами України колаборнат втік разом з російськими військовими.

Про підозру чоловіку повідомили за ч. 2 ст. 111 КК України. Йому загрожує довічне ув'язнення.

Раніше "Ми - Україна" повідомляли, що в Херсоні була затримана колаборантка, яка під час окупації очолювала "філію російської залізниці" і сприяла перекиданню військових ешелонів РФ на фронт.

Головне