Понад 100 тисяч українців обрали склад Антикорупційної ради при Міноборони: подробиці голосування

Понад 100 тисяч українців обрали склад Антикорупційної ради при Міноборони: подробиці голосування

Міністерство оборони України успішно провело масштабне онлайн-голосування за членів Громадської антикорупційної ради, у якому взяли участь 101 215 громадян. Голосування відбулося 7 січня і пройшло з посиленими заходами кібербезпеки через спроби DDoS-атак. Про це йдеться у повідомленні Міноборони.

Процес голосування був доступний виключно для користувачів українських мереж, що стало додатковим захистом від зовнішнього втручання. Для гарантування прозорості процесу використовувалась подвійна верифікація через BankID та Дія.Підпис, а спеціальна команда здійснювала постійний моніторинг.

Міноборони також пояснило ситуацію з однаковими IP-адресами у частини голосуючих. За повідомленням відомства, це пов'язано з використанням спеціальних захисних сервісів та анонімайзерів, через що система фіксувала стандартну локальну адресу 127.0.0.1.

"Особливу увагу було приділено забезпеченню участі військовослужбовців. Завдяки терміналам Starlink наші захисники на передовій отримали можливість долучитися до формування антикорупційної ради," - підкреслили в міністерстві.

Результати голосування наразі перевіряються профільною Комісією та будуть оприлюднені протягом п'яти робочих днів.

Нагадаємо, міністри освіти і науки України та Болгарії уклали важливу міждержавну угоду про співробітництво на найближчі чотири роки. Документ передбачає розширення академічної мобільності та освітніх обмінів між країнами.

Як писали "Ми-Україна" раніше, президент Володимир Зеленський підписав закон № 4156-Х, який запроваджує механізм формування та ведення переліку терористичних організацій. Документ визначає критерії включення організацій до списку та порядок його ведення.

Головне