Подоляк розповів, хто та навіщо здійснив підрив Каховської ГЕС

Подоляк розповів, хто та навіщо здійснив підрив Каховської ГЕС

Підрив Каховської ГЕС за попередніми даними здійснила саме 205 мотострілецька частина російської армії. Це було зроблено окупантами "у стані афекту" без розуміння наслідків.

Про це повідомив радник керівника Офісу Президента України в ефірі Breakfast Show.

"Мотивація очевидна... Це тактичне завдання, яке росія намагається вирішити, аби утримати під контролем ситуацію чи ініціативу, яку вони втратили на Донецькому напрямі", - підкреслив він.

За словами радника керівника ОП, наразі усієї лінії фронту йде "тестування оборони росії". Він зазначив, що таким чином країна-агресорка намагається "уповільнити контрнаступ, чинити психологічний тиск на наших партнерів: "Дивіться, ми можемо підвищувати ставки у цій війні за рахунок ескалації на окупованих територіях".

"На мій погляд, коли ти перебуваєш у стані афекту, ти не зовсім розумієш наслідки, коли камери звернені. Це все в онлайні відбувається", - додав Подоляк в ефірі.

Нагадаємо, російські окупаційні війська зранку 6 червня здійснили підрив Каховської ГЕС. Із низки населених пунктів почали евакуацію мешканців.

У Міністерстві внутрішніх справ повідомили про список населенних пунктів, з яких здійснюватиметься евакуація мешканців. Йдеться про села Миколаївка, Ольгівка, Льово, Тягинка, Понятівка, Іванівка, Токарівка, Понятівка, Придніпровське, Садове, та частково місто Херсон – острів Корабел.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, глава Міністертва закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав підрив росіянами Каховської ГЕС, ймовірно, найбільшою техногенною катастрофою в Європі за останні десятиліття.

Головне