Подоляк: Перед обміном Богуслаєва ми маємо у суді зафіксувати його статус зрадника

Подоляк: Перед обміном Богуслаєва ми маємо у суді зафіксувати його статус зрадника

Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк назвав непоганим обмін колишнього очільника "Мотор Січі" В’ячеслава Богуслаєва на всіх українських полоненим. Про це він заявив в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

"Можна віддати одного Богуслаєва і забрати всіх наших, це було б непогано. Ну давайте відверто говорити, що це було б і справедливо по відношенню до наших людей, тому що Богуслаєв… Але перед тим, як щось зробити з Богуслаєвим, мені видається дуже важливим, треба зафіксувати його новий юридичний історичний статус. Тобто ми маємо зафіксувати, що Богуслаєв це ніякий не позитивний персонаж для української історії, це ніяких не герой України. Нагадаю, що він мав статус Героя України ще за часів Кучми", - зазначив Подоляк.

При цьому він додав, що Богуслаєв не є важливим для України.

"Це ніякий не важливий для нас старий директор, червоний директор, і тому подібне. Це класичний, максимально мерзотний зрадник. Ну, тобто, оце треба зафіксувати саме вироком суду обов'язково. А після цього, якщо будуть пропозиції відповідно щодо обміну, штаб буде приймати рішення, чи можемо ми по якомусь великому курсу обміняти цю істоту на наших героїв", - зазначив радник голови ОПУ.

Нагадаємо, раніше екс-очільник “Мотор Січі” В’ячеслав Богуслаєв написав листа до голови Офісу Президента України Андрія Єрмака з проханням внести його у список на обмін з рф.

Як повідомляли "Ми-Україна", секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що екс-очільник “Мотор Січі” В’ячеслав Богуслаєв, якого в Україні підозрюють у держзраді та у протидії ЗСУ, сам підтвердив свою роботу на ворога.

Головне