Платформу для протидії кібербулінгу запустили в Україні для дорослих і дітей

Платформу для протидії кібербулінгу запустили в Україні для дорослих і дітей

Інформаційну платформу для протидії кібербулінгу запустили в Україні для підлітків і дітей. Це має допомогти зменшити негативний вплив булінгу в інтернеті на підлітків і поінформувати їхніх батьків.

На платформі зібрали практичні поради експертів про те, як справлятися з кібербулінгом, юридичні рекомендації, реальні історії підлітків, які стикалися з цькуванням, а також перелік ресурсів, фільмів і подкастів про інформаційну безпеку.

29% опитаних українських підлітків були жертвами кібербулінгу, а 16% пропускали шкільні заняття через цькування в інтернеті, йдеться в дослідженні UNICEF.

Проєкт ініціювала ГО GoLocal за підтримки E-Governance Academy. До створення платформи долучили українських психологів та експертів у галузі інформаційної гігієни.

Кіберполіція України ще в 2022 році випустила гру-застосунок «Чемпіони кібербезпеки», яка зокрема вчить діяти в разі цькування в інтернеті.

Нагадаємо, більшість українців (78%) вважають всіх російських громадян відповідальними за військову агресію росії проти України.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, понад 1400 комунальних підприємства збанкрутували в Україні та увійшли в процес ліквідації упродовж останніх 10 років. У топі міст України за кількістю неплатоспроможних – Дніпро, Херсон, Харків та Львів.Зростання банкрутства комунальних підприємств в Україні спостерігалося з року в рік. Проте, рекордним виявився 2021 рік.

Головне