Підбитий корабель "Іван Хурс" демонстративно завели в Севастополь, його лівий борт не показували, - експерт

Підбитий корабель

Корабель Чорноморського флоту рф "Іван Хурс", який кілька днів тому атакували морські дрони, демонстративно завели у Севастополь. Про це розповів капітан 1 рангу, голова Українського інституту морського права Андрій Риженко в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

За його словами, судно завели у Севастополь для демонстрації. При цьому лівий борт, у який точно було влучання, не показували. 

"Іван Хурс" зараз знаходиться в Севастополі, його завели туди вчора з дуже серйозними заходами безпеки. Поставили в центр міста, це так звана мінна стінка. Я думаю, що це зроблено демонстративно, щоб продемонструвати нібито захід корабля. Але що цікаво, що лівий борт, в який як мінімум один дрон влучив, вони його не показували", - заначив Риженко.

Як повідомляли "Ми-Україна", росіяни заявили про атаку дронів на розвідувальний корабель Чорноморського флоту рф “Іван Хурс”. Атака нібито сталася у середу, 24 травня - корабель атакували невстановлені морські дрони. Окупанти стверджували, що з кораблем все добре. Однак за кілька днів у мережі зʼявилося відео з одного з дронів. На відео видно, що у лівий борт корабля все ж "прилетіло".

Головне