Під Бахмутом загинув журналіст Євгеній Осієвський

Під Бахмутом загинув журналіст Євгеній Осієвський

У боях під Бахмутом 22 травня загинув військовий та журналіст Євгеній Осієвський. Він став 60-м медійником, що помер внаслідок російської збройної агресії проти України.

Про це повідомляє Факультеті історії, бізнес-освіти та права Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка.

“Женя навчався на спеціальності “Політологія”. Після отримання диплому бакалавра поїхав до столиці та вступив до Києво-Могилянської академії. У Києві Євгеній став автором кількох успішних проєктів. У 2022 році пішов на фронт захищати Україну”, – йдеться у повідомленні.

Також Осієвський був автором науково-популярного журналу “Куншт” та журналу соціальної критики “Спільне”.

"22 травня загинула одна з найближчих мені людей під Бахмутом. Вірний товариш і найкраща людина для дискусій про кіно, комікси і книги загалом. Жодні слова не здатні передати, яку пустку це лишає в моєму серці. Женю, дякую за всі розмови і дружні обійми", – написав його близький друг Ярослав Ковальчук.

Прощатимуться з бійцем цього тижня у Кропивницькому. Точна дата буде відома за кілька днів. 

Нагадаємо, 21 квітня в бою за Україну загинув соліст балету Одеської опери Янчишен.

Театральний режисер Євген Лавренчук сказав, що Янчишена не приймали до лав ЗСУ, тому він пішов у тероборону. Чоловік став добровольцем, був кулеметником.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, під Бахмутом загинув 30-річний майстер спорт України з боксу Олександр Онищенко. Спортсмен вирушив захищати країну у перші дні повномасштабного російського вторгнення.

Головне