Перехід ЄС на 12-місячне продовження санкцій посилить тиск на Кремль - Сибіга

Перехід ЄС на 12-місячне продовження санкцій посилить тиск на Кремль - Сибіга
Фото: МЗС

Керівник МЗС Андрій Сибіга позитивно оцінив рішення Європейського Союзу перейти до 12-місячного циклу продовження санкцій проти росії.

Про це він написав у соцмережі Х.

"Перехід до 12-місячного циклу продовження санкцій замість звичного шестимісячного зміцнює стабільність і передбачуваність санкційного режиму", - зауважив міністр.

Сибіга також висловив сподівання, що аналогічний підхід буде застосований і до індивідуальних санкцій, запроваджених проти російських громадян та посадовців.

Голова дипвідомства наголосив, що санкції Європейського Союзу залишаються одним із ключових і дієвих інструментів стримування російської агресії та наближення припинення війни проти України.

Очільник МЗС подякував Європейському Союзу та державам-членам за єдність і послідовність у посиленні санкційного тиску на росію.

Нагадаємо, 25 червня Рада ЄС продовжила економічні санкції ЄС проти рф до 31 липня 2027 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україну потрібно відбудовувати вже зараз, а не після війни - прем'єр Латвії

Як писав "Ми-Україна" раніше, Сибіга з 29 червня по 2 липня здійснить робочі візити до Південної Кореї і Японії.

Головне